Bas - Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych

CENTRUM TŁUMACZEŃ
PROFESJONALNYCH

Posiadamy certyfikat jakości
dla usług tłumaczeniowych
europejska norma ISO 17100:2015 »

Kontakt

DANE KONTAKTOWE

BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych
Plac Konstytucji 4/22

00-552 Warszawa

tel:            22 627 33 33
tel kom:   696 500 998

e-mail:     bas@bas.pl

 

godziny otwarcia:
8:00 - 17:30
zlecenia przez system Extranet:

24 godziny na dobę

LOKALIZACJA NA MAPIE


Wyświetl większą mapę


Szczegółowe zestawienie telefonów


 

Dział Obsługi Tłumaczeń BAS

  Aleksandra Buszta
  tel. 22 418 88 03
  e-mail: aleksandra.buszta@bas.pl
  Izabela Rachubińska
  tel. 22 418 88 01
  e-mail: iza.rachubinska@bas.pl
  Dorota Cywińska
  tel. 22 418 88 02
  e-mail: dorota.cywinska@bas.pl
  Iga Pasiut
  tel. 22 418 88 03
  e-mail: iga.pasiut@bas.pl
  Anna Tomczyk
  tel. 22 418 88 04
  e-mail: anna.tomczyk@bas.pl
  Ewa Kieliszczyk
  tel. 22 418 88 00
  e-mail: ewa.kieliszczyk@bas.pl

 

Dział Handlowy BAS Kreacja (Żurawia)

  Anna Jezierska
  tel. 22 418 88 80
  tel. kom. 609 241 024
  e-mail: anna.jezierska@baskreacja.pl
  Rafał Kołodziejski
  tel. 22 418 88 81
  tel. kom. 602 789 772
  e-mail: rafal.kolodziejski@baskreacja.pl
  Paweł Bogacz
  tel. 22 418 88 83
  tel. kom. 728 81 91 87
  e-mail: pawel.bogacz@baskreacja.pl
  Tomasz Witczak
  tel. 22 418 88 84
  tel. kom. 728 81 91 89
  e-mail: tomasz.witczak@baskreacja.pl
  Magdalena Jabłońska
  tel. 22 418 88 85
  tel. kom. 690 00 66 05
  e-mail: magda.jablonska@baskreacja.pl
  Ewa Ptak
  tel. 22 418 88 86
  tel. kom. 690 00 66 06
  e-mail: ewa.ptak@baskreacja.pl
  Anna Kowalska
  tel. 22 418 88 89
  tel. kom. 690 00 66 02
  e-mail: anna.kowalska@baskreacja.pl
  Liliana Lubieniecka
  tel. 22 418 88 91
  tel. kom. 570 990 711
  e-mail: liliana.lubieniecka@baskreacja.pl
  Patrycja Welew
  tel. 22 418 88 82
  tel. kom. 728 81 91 90
  e-mail: patrycja.welew@baskreacja.pl

 

Dział Handlowy BAS Kreacja (Traugutta)

  Anna Kotowicz
  tel. 22 418 88 62
  tel. kom. 570 990 966
  e-mail: anna.kotowicz@baskreacja.pl
  Magdalena Grzelewska-Bobrowicz
  tel. 22 418 88 67
  e-mail: magdalena.bobrowicz@baskreacja.pl
  Artur Gryglas
  tel. 22 418 88 60
  tel. kom. 570 990 744
  e-mail: artur.gryglas@baskreacja.pl
  Damian Kołodziejczyk
  tel. 22 418 88 63
  tel. kom. 728 819 186
  e-mail: damian.kolodziejczyk@baskreacja.pl
  Patrycja Gruszczyńska
  tel. bezp. 22 418 88 62
  tel. kom. 668 244 444
  e-mail: patrycja.gruszczynska@baskreacja.pl

 

Dział Administracji i Rozliczeń

  Izabela Rachubińska
  tel. 22 418 88 01
  e-mail: iza.rachubinska@bas.pl
  Dorota Cywińska
  tel. 22 418 88 02
  e-mail: dorota.cywinska@bas.pl
  Anna Dobrowolska
  tel. 22 418 88 90
  tel. kom. 570 990 655
  e-mail: anna.dobrowolska@baskreacja.pl

 

Dział Mediów Społecznościowych

  Anna Tomczyk
  tel. 22 418 88 04
  e-mail: anna.tomczyk@bas.pl
  Ewa Kieliszczyk
  tel. 22 418 88 00
  e-mail: ewa.kieliszczyk@bas.pl

 

Dział Testowania i Promocji Produktów BAS Target

 Anna Tomczyk
  tel. 22 418 88 04
  e-mail: anna.tomczyk@bas.pl

 

Dział Windykacji

  Dorota Cywińska
  tel. 22 418 88 02
  e-mail: dorota.cywinska@bas.pl
  Anna Dobrowolska
  tel. 22 418 88 90
  tel. kom. 570 990 655
  e-mail: anna.dobrowolska@baskreacja.pl

 

Dział Decyzji Strategicznych

 Robert Bobrowicz
  e-mail: robert.bobrowicz@bas.pl


tel: 22 627 33 33
kom: 696 500 998
bas@bas.pl
www: bas.pl

tel. 22 696 95 95
kom. 696 473 040
info@baskreacja.pl
www: baskreacja.pl

tel: 22 627 33 44
kom: 696 500 998
info@bastarget.pl
www: bastarget.pl



Fundusze Europejskie –
dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w przyszłość.
Bas.pl - UE